Redirect Bulk (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja
