Redirect Bulk (1.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: To
ca: Per

en: Add redirect
ca: Afegeix una redirecció

en: About
ca: Detalls

en: Failed to upload the file.
ca: Ha fallat la pujada del fitxer.

en: Uses
ca: Usos

en: Redirect status
ca: Estat de la redirecció

en: This value should not be null.
ca: Aquest valor no pot ser nul.
