Redirect Bulk (1.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: To
cs: Komu

en: Add redirect
cs: Přidat přesměrování

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
cs: Pokoušíte se přesměrovat stránku samu na sebe. Toto způsobí zacyklení.

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Redirect status
cs: Způsob přesměrování

en: This value should not be null.
cs: Tato hodnota nesmí být "null".
