Redirect Bulk (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: To
cy: I
