Redirect Bulk (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: To
eo: Al
