Redirect Bulk (1.0.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Import
es: Importar

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: To
es: Para

en: Add redirect
es: Añadir redirección

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
es: Está intentando redirigir la página a sí misma. Esto resultará en un bucle infinito.

en: About
es: Acerca de

en: Failed to upload the file.
es: Falló la carga del archivo.

en: Uses
es: Usos

en: Redirect status
es: Estado de redirección

en: This value should not be null.
es: Este valor no puede ser nulo.

en: It is not allowed to create a redirect from the front page.
es: No está permitido crear una redirección desde la página principal.

en: - All languages -
es: - Todos los idiomas -
