Redirect Bulk (1.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: To
et: Kellele

en: Add redirect
et: Lisa suunamine

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: This value should not be null.
et: Väärtus ei tohiks olla null.
