Redirect Bulk (1.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: To
hi: को

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: This value should not be null.
hi: यह मान रिक्त नहीं होना चाहिए।
