Redirect Bulk (1.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: To
hr: Za

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
