Redirect Bulk (1.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: To
lv: Kam

en: About
lv: Par

en: Failed to upload the file.
lv: Failu neizdevās augšupielādēt.

en: Uses
lv: Lieto
