Redirect Bulk (1.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: To
mr: प्रति:
