Redirect Bulk (1.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: To
nn: Til
