Redirect Bulk (1.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: To
sk: Komu

en: Add redirect
sk: Pridať presmerovanie

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
