Redirect Bulk (1.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: To
sq: Për

en: About
sq: Informacione
