Redirect Bulk (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: To
ta: பெறுநர்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
