Redirect Bulk (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: To
th: ถึง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
