Redirect Bulk (1.0.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: To
vi: Đến

en: About
vi: Giới thiệu

en: Failed to upload the file.
vi: Không tải được tệp lên.

en: Uses
vi: Sử dụng
