Redirect Bulk (1.0.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: To
af: Aan
