Redirect Bulk (1.0.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
