Redirect Bulk (1.0.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: To
el: Προς

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: This value should not be null.
el: Αυτή η τιμή δε θα έπρεπε να είναι null.
