Redirect Bulk (1.0.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
