Redirect Bulk (1.0.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: To
he: אל

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
