Redirect Bulk (1.0.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: To
hu: Hova

en: Add redirect
hu: Átirányítás hozzáadása

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
hu: A lap átirányítása önmagára mutat. Ez egy végtelen ciklust eredményez.

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Redirect status
hu: Átirányítási állapot

en: This value should not be null.
hu: Ez nem lehet érték nélküli.

en: It is not allowed to create a redirect from the front page.
hu: Nem engedélyezett átirányítást létrehozni a címlapról.

en: - All languages -
hu: - Minden nyelv -
