Redirect Bulk (1.0.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: To
ja: 宛先

en: Add redirect
ja: リダイレクトを追加

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Redirect status
ja: リダイレクトステータス

en: This value should not be null.
ja: null 値にはできません。
