Redirect Bulk (1.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
