Redirect Bulk (1.0.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Path
ml: വഴി

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
