Redirect Bulk (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: To
ne: लाई

en: About
ne: बारेमा
