Redirect Bulk (1.0.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: To
nl: Naar

en: Add redirect
nl: Omleiding toevoegen

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
nl: U probeert de pagina naar zichzelf om te leiden. Dit resulteert in een oneindige lus.

en: Redirects
nl: Omleidingen

en: About
nl: Over

en: Failed to upload the file.
nl: Het uploaden van het bestand is mislukt.

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Redirect status
nl: Omleidingsstatus

en: This value should not be null.
nl: Deze waarde mag niet leeg zijn.

en: It is not allowed to create a redirect from the front page.
nl: Het is niet toegestaan een omleiding in te stellen vanaf de voorpagina.

en: The url to redirect from should not start with a forward slash (/).
nl: De URL waar vanaf omgeleid wordt mag niet beginnen met een schuine streep naar voren (/).

en: - All languages -
nl: - Alle talen -
