Redirect Bulk (1.0.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: To
oc: A

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
