Redirect Bulk (1.0.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
