Redirect Bulk (1.0.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Language
pt: Idioma

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Guardar

en: Import CSV
pt: Importar CSV

en: To
pt: Para

en: Add redirect
pt: Adicionar redirecionamento

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Redirect status
pt: Estado do redirecionamento

en: This value should not be null.
pt: Este valor não deve ser nulo.
