Redirect Bulk (1.0.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: To
ro: Către

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: This value should not be null.
ro: Această valoare nu trebuie să fie nulă.
