Redirect Deleted Entities (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: User
ca: Usuari

en: Pattern for forums and forum containers
ca: Patró pels fòrums i els contenidors de fòrum

en: Forum
ca: Fòrum

en: Taxonomy term paths
ca: Camins de terme de taxonomia
