Redirect Deleted Entities (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: User
cs: Uživatel

en: Pattern for forums and forum containers
cs: Šablona pro diskusní fóra a kontejnery diskusních fór

en: Forum
cs: Fórum

en: Taxonomy term paths
cs: Cesty termínů taxonomie
