Redirect Deleted Entities (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: User
ja: ユーザー

en: Pattern for forums and forum containers
ja: フォーラムとフォーラムコンテナーのURLパターン

en: Forum
ja: フォーラム

en: Taxonomy term paths
ja: タクソノミータームパス
