Redirect Deleted Entities (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: User
el: Χρήστης

en: Pattern for forums and forum containers
el: Πρότυπο για τα φόρουμ και τους φακέλους των φόρουμ

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Taxonomy term paths
el: Διαδρομές όρων ταξινόμησης
