Redirect Extensions (3.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: To
bn: বরাবর

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: About
bn: সম্পর্কে
