Redirect Extensions (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης
