Redirect Extensions (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
