Redirect Extensions (3.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Reset
it: Ripristina

en: Export
it: Esporta

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Page
it: Pagina

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Custom
it: Personalizzato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Just a timestamp field.
it: Solo un campo con timestamp.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Redirect status
it: Stato redirezione

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
it: Puoi trovare maggiori informazioni a proposito dei codici di stato HTTP su <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: Data export
it: Esportazione dati

en: Master
it: Principale

en: Original language
it: Lingua originale

en: With selection
it: Con la selezione
