Redirect Extensions (3.0.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
