Redirect Extensions (3.0.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu
