Redirect Extensions (3.0.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Page
tr: Sayfa

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Custom
tr: Özel

en: Desc
tr: Azalan

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Original language
tr: Özgün dil
