Redirect Extensions (3.1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
