Redirect Extensions (3.1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
