Redirect Extensions (3.1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: About
km: អំពី
