Redirect Extensions (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
