Redirect Extensions (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Save
uk: Зберегти

en: To
uk: До

en: Custom
uk: Власний

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
uk: Ви намагаєтеся переспрямувати сторінку саму на себе. Це призведе до нескінченного циклу.

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: About
uk: Про модуль

en: Just a timestamp field.
uk: Просто поле для часу

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: Status code
uk: Код стану
