Redirect Extensions (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Page
id: Halaman

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Custom
id: Tersuai

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: 301 Moved Permanently
id: 301 Dipindah Permanen

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Original language
id: Bahasa asli

en: With selection
id: Dengan pilihan
