Redirect Extensions (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
